Tente Nedir ?

Tente sistemleri iç ve dış ortamlarda güneş ışınlarının ve yağışların engellemesi amaçlı uygulanan bir örtüdür. Sabit ve hareket edebilir özelliği sayesinde daha kullanışlı hale gelen tenteler birçok alanda kullanım için idealdir.

Farklı tasarımlara sahip tenteler, uygulanacak alanın görünüme estetik katkı sağlar. Su geçirmez ve yıpranmaz kumaş türü dayanıklı ve kullanışlıdır. İstenilen ölçü ve ebatta montajı yapılan tenteler günümüzde oldukça popülerledir.

Özellikle insanlar güneşten korunmak için yada yağmur sularını önlemek için tente kullanırlar. Cafe, Restaurant, Otel, Müstakil evler için uygundur. Amaç sadece güneşten korunmak ise montaj eğimine lüzum kalmayabilir. Özellikle dükkan önleri ile birlikte konutların teras ve bahçe gibi açık alanlarında güneşten korunmak için tercih edilir. Mafsallı tenteler açılan kolları nedeniyle bu ismi almıştır.

Dar mekanlarda uygulanabilir olan mafsallı tentenin dirsek kısımları dışarı doğru açıldığından yer kaplamaz.

Maksimum olarak 3 metre öne 6 metre genişliğinde montajı yapılan en iyi tente sistemi olan mafsallı tente modelinde boyutun daha fazla olmasından kaynaklı sarkmalar meydana gelebileceğinden standart boyutları tercih etmek mantıklı olacaktır.

Manuel veya uzaktan kumanda sistemi ile açılıp/kapatılabilir olan mafsallı tenteler de kullandığımız malzemeler kaliteli ve paslanmaz malzemeden imal edilmektedir.

Dekoratif görünümü ve farklı renk kumaş seçeneği ile cazip hale gelen mafsallı tente sistemleri konusunda geniş ürün yelpazemiz ile istanbul’un birçok bölgesinde hizmet veren bayilerimiz bulunmaktadır.

4 Mevsim rahat bir şekilde kullanım için özel olarak tasarlanan tente sistemleri, yağış sonrası üzerinde kar ve benzeri ağaç yapraklarını üzerinde barındırmayacak şekilde üretilmektedir. Toz ve kirli havalarda tente kumaşı üzerinde oluşabilecek lekelere karşı temizleme solüsyonları kullanabilirsiniz.

Uzun yıllar rahat bir şekilde kullanabileceğiniz tente sistemleri arasında en çok müşterilerimizin tercihi olan mafsallı tente sistemleridir. İşçiliğin zorlu olmasına rağmen, diğer modellere göre daha ekonomik ve uygun fiyatlıdır.

Havaların ısınması ile beraber tente uygulamaları daha güvenli ve kolay bir şekilde gerçekleşir.

İstanbul tente firmaları arasında birçok bölgede hizmet vermekteyiz.

Ürünlerimizin fiyatları konusunda ve ücretsiz keşif hakkında iletişim kısmını ziyaret edebilirsiniz.