Tente Kumaş Kataloğu

Güneş ışınları ve mevsimsel olarak yağışlardan koruma amaçlı uygulanan tenteler farklı kumaş seçenekleri ile daha gösterişli bir hale gelmektedir. Kumaş kataloğumuzdan tercih edeceğiniz renkler ile uygulanacak alanlara daha estetik bir görünüm kazandıracak olan, sistemler dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

Mafsallı tente sistemleri her alanda yaygınlaşan en iyi ürün sınıfında yer alır. Tente kumaş seçimi yaparken, ürünlerimizin su geçirmediğini ve güneş ışınlarından dolayı yıpranarak solma gibi durumlar yapmayacağınız garanti ediyoruz.

Konusunda deneyimli uzman kadrosu ile farklı renk seçeneklerini daha kolay bir şekilde seçmeniz için alt kısımda yer alan kumaş kataloğunu inceleyebilirsiniz.

Tente Kumaş Seçimi

Birbirinden farklı görünüme sahip olan tente kumaşları, mekan renkleri ile uyum içerisinde olduğu taktirde dekorasyon yönünden de müşteri portföyünüzün artmasına yardımcı olur. Kolay bir şekilde açılıp/kapanma seçeneği sunan tentelerin aksesuarları bu nedenle önemlidir. Tente kumaş fiyatları, uygulanacak alanın ölçü ve ebatlarına göre değişiklik gösterebilir.

Kumaşlarımız garantili olarak yerli üretim ve dış ülkelerden ithalat yolu ile ülkemizde satışa sunulmaktadır.

Cafe, Restaurant, Otel ve Avm’lerde en çok kullanılan model mafsallı tente modelidir. Tüm kumaş seçenekleri bu model için uyumludur.