Firmamız 2005 yılında Branda ve Çadır sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. 

Mevsimsel değişmelerde sonrası kısıtlı olarak kullanılan ev ve işyerlerine özel tasarımlar sunan Çınar Tente, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunan en eski firmalar arasındadır.

Kalite Standartlarına uygun bir şekilde üretilen ve montajı konusunda deneyimli personel tarafından projelendirme ve uygulama bazlı çalışmalar gerçekleşir. Sunulan hizmetlerde her zaman disiplinli çalışma prensibi ve müşterilerimize verdiğimiz sözler doğrultusunda hızlı ve güvenli bir montaj gerçekleştirmek hedefimiz.

Güneş ışınlarından ve Yağışlardan korunma amaçlı uygunlanan ürünlerimiz dayanıklı ve su geçirmez özelliktedir. Uygulama sonrası müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda, ortaya çıkabilecek sorunları ivedi bir şekilde çözerek, tente ve çadır sistemlerinde başarılı bir marka olmak amacımızdır.

ÇINAR TENTE ; Yüksek kaliteli ürünler konusunda yaygınlaşan mafsallı tenteler, günümüz şartlarında kullanım için uygundur. Uygulanan ortamların daha ferah ve kullanışlı olmasını sağlar. Müşteri ihtiyaçlarını yönelik yaptığımız araştırmalar ile en uygun kumaş modeli ve manuel/uzaktan kumanda sistemi seçenekleri tamamen kullanıcı dostudur.

Gelişen sektörü yakından takip ederek, yeniliklerden en hızlı şekilde haberdar olmanız ve ürünlerimize ait aksesuar grubu hakkında hızlı bir şekilde bilgi almanız amaçlanır.

Kurumsal bir şekilde planlı çalışma prensibi ile aldığınız hizmetlere, herhangi bir erteleme yapmadan, zamanında ve en güvenli şekilde sizlere teslim etmek istiyoruz. Tente ve Çadır uygulanacak alanın M2 teknik özelliklerine göre fiyatlarımız belirlenmektedir.

Çeşitli alanlarda uyguladığımız mafsallı tente sistemleri, şık ve kullanışlı olması nedeniyle tercih edilir. Firmamız hakkında daha fazla merak ettiğiniz bilgiye iletişim kısmından ulaşabilirsiniz.